Best Selfcatering East London
East London
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Leeftijd van het kind:

East London

Jul 04 - Jul 05 ·
2 gasten

Zelfservice Vakantie in East London

East London
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0

Leeftijd van het kind:

Meer dan 460 accommodaties beoordeeld om de beste keuzes te benadrukken
if (!empty($heroPhotos))

Navigation

1. Rose Petals Guest House

2. The Hill Boutique Bed & Breakfast

3. Tidewaters At The River Accommodation

  • Geweldige deal
Hotel Image Hotel Image

Rose Petals Guest House

58 Vincent Gardens Rise
5.0 km (3.1 mi) van stadscentrum
  • Barbecuefaciliteiten
  • Pendeldienst
  • Conciërgebalie
  • Flat-screen TV
  • Mini bar
  • Bar/ lounge

Het Rose Petals Guest House East London met 4 sterren ligt binnen 3 km afstand van het North End Soccer Stadium en beschikt over een eigen kunstgalerij. Dit hotel biedt 14 gastenkamers en voorzieningen zoals een restaurant.

Dankzij de aanwezigheid van een lounge bar kunt u verblijf hier nog prettiger worden. Wimpy bevindt zich op 2 km van Rose Petals Guest House East London.

8
3 beoordelingen
~ €45 / nacht

Rose Petals Guest House

5.0 km (3.1 mi) van stadscentrum
  • Barbecuefaciliteiten
  • Pendeldienst
  • Conciërgebalie
  • Flat-screen TV
  • Mini bar
  • Bar/ lounge

Rose Petals Guest House

Het Rose Petals Guest House East London met 4 sterren ligt binnen 3 km afstand van het North End Soccer Stadium en beschikt over een eigen kunstgalerij. Dit hotel biedt 14 gastenkamers en voorzieningen zoals een restaurant.

Dankzij de aanwezigheid van een lounge bar kunt u verblijf hier nog prettiger worden. Wimpy bevindt zich op 2 km van Rose Petals Guest House East London.

8
3 beoordelingen
Van € 45 / nacht
  • Populaire keuze
Hotel Image Hotel Image

The Hill Boutique Bed & Breakfast

3 Gleneagles Lower Road
2.8 km (1.7 mi) van stadscentrum
  • Barbecuefaciliteiten
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Kluisje op de kamer
  • Bar/ lounge
  • Buitenzwembad

Het The Hill Boutique Bed & Breakfast East London met 4 sterren is in East London, op afstand van 2 km tot Ann Bryant Art Gallery gelegen, en biedt een zwembad aan. Het hotel biedt Wi-Fi in openbare gebieden en beschikt over een conferentieruimte.

7.4
86 beoordelingen
~ €122 / nacht

The Hill Boutique Bed & Breakfast

2.8 km (1.7 mi) van stadscentrum
  • Barbecuefaciliteiten
  • 24-uursreceptie
  • Flat-screen TV
  • Kluisje op de kamer
  • Bar/ lounge
  • Buitenzwembad

The Hill Boutique Bed & Breakfast

Het The Hill Boutique Bed & Breakfast East London met 4 sterren is in East London, op afstand van 2 km tot Ann Bryant Art Gallery gelegen, en biedt een zwembad aan. Het hotel biedt Wi-Fi in openbare gebieden en beschikt over een conferentieruimte.

7.4
86 beoordelingen
Van € 122 / nacht
  • Toplocatie
Hotel Image Hotel Image

Tidewaters At The River Accommodation

1 Tidewaters Drive Gonubie
1.4 km (0.9 mi) van stadscentrum
  • Barbecuefaciliteiten
  • Pendeldienst
  • 24-uursreceptie
  • Kluisje op de kamer
  • Bar/ lounge
  • Buitenzwembad

Het Tidewaters At The River Accommodation East London hotel met 4 sterren is gelegen op 10 minuten rjden weg van Potter's Pass en op 6 km afstand van het Aquarium van East London. In het hotel treft u een restaurant.

~ €102 / nacht

Tidewaters At The River Accommodation

1.4 km (0.9 mi) van stadscentrum
  • Barbecuefaciliteiten
  • Pendeldienst
  • 24-uursreceptie
  • Kluisje op de kamer
  • Bar/ lounge
  • Buitenzwembad

Tidewaters At The River Accommodation

Het Tidewaters At The River Accommodation East London hotel met 4 sterren is gelegen op 10 minuten rjden weg van Potter's Pass en op 6 km afstand van het Aquarium van East London. In het hotel treft u een restaurant.

Van € 102 / nacht

Meer accommodaties in East London

Comfort Home Guest House Comfort Home Guest House Comfort Home Guest House
6
101 beoordelingen
~ € 33 / nacht
Comfort Home Guest House
4.5 km (2.8 mi) van stadscentrum
Beschikbaarheid controleren

Veelgestelde vragen

Welke hotels bieden zelfservice vakanties in het centrum van East London?

Tidewaters At The River Accommodation en Rose Petals Guest House liggen beide centraal in East London. Ze zijn ideaal voor wie dicht bij lokale bezienswaardigheden zoals de Thames River en Stratford willen zijn.

Tip:

Boek tussen maandag en donderdag voor goedkopere tarieven en minder drukte.

Wat zijn de beste zelfservice accommodaties in East London dicht bij bezienswaardigheden?

The Hill Boutique Bed & Breakfast en Tidewaters At The River Accommodation zijn uitstekend gelegen voor het bezoeken van attracties zoals het Queen Elizabeth Olympic Park en de O2 Arena.

Tip:

Bezoek de O2 Arena op een weekdag, want het kan druk zijn met evenementen in het weekend.

Welke accommodaties in East London hebben een zwembad?

Tidewaters At The River Accommodation biedt een zwembad voor gasten. Het is perfect voor ontspanning na een drukke dag.

Tip:

Plan je zwemuren voor de ochtend om een rustiger zwembadervaring te hebben.

Wat zijn de beste zelfservice hotels in East London voor gezinnen?

Rose Petals Guest House en The Hill Boutique Bed & Breakfast zijn gezinsvriendelijk, met voldoende ruimte en faciliteiten voor kinderen.

Tip:

Kies kamers met een kitchenette om zelf maaltijden te bereiden en kosten te besparen.

Welches sind die besten Hotels in East London mit Parkmöglichkeiten?

Zowel Tidewaters At The River Accommodation als Rose Petals Guest House bieden parkeerplaatsen aan hun gasten aan. Dit is handig als je met de auto reist.

Tip:

Reserveer je parkeerplaats van tevoren om zeker te zijn van een plek tijdens drukke periodes.

Welke hotels bieden zelfservice opties in East London dicht bij transportverbindingen?

The Hill Boutique Bed & Breakfast ligt dichtbij treinverbindingen die je naar het stadscentrum brengen. Tidewaters At The River Accommodation heeft ook goede verbindingen.

Tip:

Neem de trein vanaf Stratford station naar het centrum, deze rit duurt minder dan 15 minuten.

Wat zijn de romantische zelfservice hotels in East London?

The Hill Boutique Bed & Breakfast biedt een romantische sfeer met luxe inrichting en mooie uitzichten. Het is perfect voor koppels die samen willen ontsnappen.

Tip:

Bezoek lokale restaurants op een doordeweekse avond voor een rustige dining ervaring.

Wat is de beste tijd om East London te bezoeken?

De lente, vooral mei, is ideaal voor een bezoek met mild weer en lokale festivals, zoals het Thames Festival. Dit biedt veel activiteiten en evenementen om van te genieten.

Tip:

Boek je accommodatie maanden van tevoren, vooral voor evenementen in mei.

Hoe kan ik me verplaatsen in East London?

Met de metro en bussen is het gemakkelijk om door East London te reizen. Zorg ervoor dat je een Oyster card aanschaft voor goedkopere ritten.

Tip:

Gebruik de Central Line via Stratford station voor snelle toegang tot het stadscentrum.

Wat zijn de belangrijkste cultuurervaringen in East London?

De straatkunst in Shoreditch en de markten zoals die in Borough zijn unieke ervaringen. Bezoek deze voor een echte smaak van de lokale cultuur.

Tip:

Ga vroeg in de ochtend naar de markten voor de beste producten en om de drukte te vermijden.

Locatie